HITO FINANCE

O nas

W Hito Finance w centrum zainteresowania zawsze stawiamy klienta i jego potrzeby. Dlatego tak dużą wagę staramy się przywiązywać do szczegółowego rozpoznania każdej pojedynczej sytuacji i dopasowania do niej odpowiedniego rozwiązania finansowego.

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy w szeroko pojętej branży finansowej i ubezpieczeniowej pracują nieprzerwanie od 20 lat. Tak duży staż w tym sektorze pozwala na skuteczne przewidywania rodzących się trendów i nadchodzących zmian. Dlatego możemy z pełną odpowiedzialnością polecić szereg dobrze skonfigurowanych produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych

Wierzymy, że we wszystkich z wyżej wymienionych obszarów jesteśmy w stanie odnaleźć taki produkt, który będzie całkowicie spełniał państwa oczekiwania. 
Bez względu na to czy jesteście Państwo zainteresowani inwestycją w spokojną jesień życia, ubezpieczeniem swojego życia lub majątku czy pozyskaniem dodatkowej gotówki na ważne wydatki, chętnie podzielimy się swoją wiedzą i pomożemy wybrać opcję najlepszą z możliwych.

HITO FINANCE
Korkowa 159 lok. U1
04-549 Warszawa

Pn. - Pt. 10.00 - 18.00