UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie to produkt, który nabywasz w momencie, którym go nie potrzebujesz... Ponieważ kiedy go potrzebujesz, już nie można go nabyć.

UBEZPIECZENIA

ubezpieczenia na życie warszawa

Na życie

W tym dziale mieszczą się wszelkie ubezpieczenia, które dają finansową ochronę na wypadek śmierci, ciężkiego inwalidztwa lub poważnej choroby. Zakresy ustalane są indywidualnie w oparciu o analizę potrzeb, przeprowadzaną przez naszych przedstawicieli.

ubezpieczenia majątkowe warszawa

Majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe pozwalają na otrzymanie odszkodowania w razie utraty lub poważnego uszkodzenia majątku, spowodowanego takimi zdarzeniami jak: kradzieże, działanie żywiołów lub inne losowe zdarzenia. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucji.

ubezpieczenia komunikacyjne oc ac warszawa

Komunikacyjne

Kto z nas nie miał chociaż raz w życiu stłuczki lub poważnego wypadku? Jeśli nawet ktoś tego nie doświadczył, to współczesne statystyki szkodowości nie napawają optymizmem. Dlatego też proponujemy naszym klientom różnorodne i kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe, zarówno pojazdów prywatnych, jak również maszyn i pojazdów służbowych.

ubezpieczenia zdrowotne warszawa

Zdrowotne

W firmie HITO Finance wierzymy, że zdrowie jest najwyższą wartością, dlatego przykładamy szczególną uwagę do rozwiązań i programów ubezpieczeniowych zapewniających finansowanie na wypadek zachorowań lub pobytu w szpitalu oraz wszelkich uszczerbków na zdrowiu, niezależnie od obowiązującej ustawy o powszechnej ochronie zdrowia. Uważamy, że każdy nasz klient powinien mieć wybór i możliwość skorzystania z prywatnej służby zdrowia, jeżeli będzie wymagała tego sytuacja.

ubezpieczenia rodzinne warszawa

Rodzinne

Jeśli jesteś rodzicem, to oprócz radości przeplatanej wiecznym bałaganem...
obecna jest w twoim życiu każdego dnia ogromna odpowiedzialność za obecne i przyszłe bezpieczeństwo całej rodziny. To niełatwe zadanie, na które zapewne masz swoje własne pomysły. Będziemy dumni, jeśli część tej odpowiedzialności zdecydujesz się złożyć w nasze ręce. Razem z tobą zaplanujemy w drobnych detalach plan ubezpieczenia, które sprawi, że poczujesz się spokojniej patrząc w nadchodzące dni, miesiące i lata.

HITO FINANCE
Korkowa 159 lok. U1
04-549 Warszawa

Pn. - Pt. 10.00 - 18.00